Sutarčių su vaistinėmis bei optikomis sudarymas

Kauno TLK vadovaudamasi Lietuvos Respublikos elektroninio parašo įstatymo nuostatomis informuoja, kad sutartys pasirašomos tik kvalifikuotu elektroniniu parašu.

Dokumentai sutarties sudarymui/papildymui Kauno TLK teikiami vienu iš būdų: registruotu laišku, faksu (8~37) 32 06 36, per kurjerius, per e. pristatymo sistemą, elektroniniu paštu kainf@vlk.lt.

 

Sutarčių su vaistinėmis bei optikomis sudarymas

Vaistinė, pageidaujanti sudaryti tipinę kompensuojamųjų vaistų ir medicinos pagalbos priemonių įsigijimo išlaidų apmokėjimo Privalomojo sveikatos draudimo fondo biudžeto lėšomis sutartį teritorinei ligonių kasai privalo pateikti šiuos dokumentus:

1. nustatytos formos prašymą (2017 m. sausio 23 d. įsakymas Nr. V-67) kartu su jame nurodytais pridedamaisiais dokumentais;

2. TLK veiklos zonos kaimo gyvenamojoje vietovėje veikiančių pirminės ambulatorinės asmens sveikatos priežiūros įstaigų, per kurias vaistinė aprūpina kaimo gyventojus kompensuojamaisiais vaistais ir MPP, sąrašą (nurodant jų adresus) ir su šiomis įstaigomis sudarytų pavedimo sutarčių kopijas, patvirtintas vaistinės vadovo ar jo įgalioto asmens (šis sąrašas ir pavedimo sutarčių kopijos teikiamos tuo atveju, jei vaistinė vykdo šią veiklą).

Vaistinė, pageidaujanti pakeisti sutartį, pateikia 1 punkte nurodytą prašymą ir tik tuos dokumentus, kurių pagrindu keičiama sutartis.

Vaistinė, pageidaujanti pratęsti sutartį kitiems kalendoriniams metams, iki einamųjų metų gruodžio 1 d. pateikia TLK tik prašymą.

 

Optika, pageidaujanti sudaryti “Akinių lęšių, kurių įsigijimo išlaidos kompensuojamos iš privalomojo sveikatos draudimo fondo biudžeto, kompensavimo ir išdavimo apdraustiesiems” sutartį, teritorinei ligonių kasai privalo pateikti prašymą sudaryti sutartį, nurodant optikos rekvizitus (adresas, telefono ir fakso numeriai, banko pavadinimas ir atsiskaitomoji sąskaita, vadovo vardas, pavardė, pareigos) ir veiklos adresus. Optikos pranešimo (notifikavimo) apie teikiamus į Lietuvos rinką medicinos prietaisus įregistravimo pažymos (toliau – pažymos), jei optika neturi pažymos, sutarties dėl šių paslaugų teikimo kopijas,  patvirtintas vaistinės vadovo ar jo įgalioto asmens.

 

Pastabos:

Vaistinė arba optikos įmonė duomenis teikia tiesiogiai, naudojant IS „Sveidra“ programinę įrangą (angl. online) arba, jei vaistinė / optikos įmonė duomenis kaupia savo įstaigos / įmonės informacinėje sistemoje, - per tinklinę sąsają (angl. Web Service).

Duomenų teikimo techninės sąlygos nurodytos KVAP - „Kompensacijų už kompensuojamus vaistus apskaitos“ integracinės sąsajos apraše.

Daugiau informacijos rasite Asmens duomenų teikimo sutartyje.

 

Atnaujinta: 2019.08.28

X
GYVENTOJŲ APTARNAVIMO VERTINIMO APKLAUSA

Siekdami pagerinti ligonių kasų teikiamų administracinių paslaugų kokybę, prašome atsakyti į vykdomos apklausos klausimus.
Mums labai svarbi Jūsų nuomonė!