Pirmą kartą antrinio lygio privačios medicinos įstaigos galės pasinaudoti ES parama

Publikavimo data:2009.11.09

Žymės:

Antrinio lygio privačios sveikatos priežiūros įstaigos pirmą kartą šalies istorijoje įgijo teisę gauti ES struktūrinių fondų paramą. Šiandien įsigaliojo Sveikatos apsaugos ministro Algio Čapliko patvirtintas projektų finansavimo sąlygų aprašas pagal 2007-2013 metų Sanglaudos skatinimo veiksmų programos priemonę „Investicijos į privačių asmens sveikatos priežiūros įstaigų teikiamų viešųjų ambulatorinių ir stacionarinių paslaugų infrastruktūrą“. Paramos apimtis – 17,7 mln. litų.

 

Sveikatos apsaugos ministro A. Čapliko teigimu, iki šiol buvusi situacija, kai ES struktūrinių fondų paramą gaudavo valstybinės gydymo įstaigos buvo nenormali, sudarė nelygias konkurencijos sąlygas.

 

„Pacientui svarbiausia gauti laiku ir kokybišką paslaugą ir privačioje, ir valdiškoje gydymo įstaigoje,“,- pabrėžė A. Čaplikas.

 

ES Parama bus tolygiai padalinta dviem priemonės kryptims: antrinių ambulatorinių ir dienos chirurgijos paslaugų infrastruktūrai modernizuoti.

 

Projektų finansavimo tvarkos apraše nustatyti reikalavimai projektams, pretendentams. Į finansavimą galės pretenduoti tik gydymo įstaigos veikiančios nemažiau kaip trejus metus, turinčios sutartį su teritorine ligonių kasa dėl paslaugų, kurių infrastruktūros modernizavimui prašoma finansavimo, teikimo.

Atnaujinta: 2011.12.16

X
GYVENTOJŲ APTARNAVIMO VERTINIMO APKLAUSA

Siekdami pagerinti ligonių kasų teikiamų administracinių paslaugų kokybę, prašome atsakyti į vykdomos apklausos klausimus.
Mums labai svarbi Jūsų nuomonė!