Apklausa

Ar žinojote, kad pasinaudojus Europos sveikatos draudimo kortele nesant apdraustam (-ai) privalomuoju sveikatos draudimu Lietuvoje, turėsite atlyginti medicinos paslaugų gavimo kitoje ES šalyje išlaidas?



Apklausos rezultatai
Taip 61.4% (35):
 
Ne 31.6% (18):
 
Man neaktualu 7.0% (4):
 

Jau balsavo: 57

Žinoti sveika

Svarbu

Vienu numeriu į visas kasas

VYKDANT LR VYRIAUSYBĖS NUTARIMĄ, NUO 2020-12-09 KAUNO TERITORINĖJE LIGONIŲ KASOJE GYVENTOJAI GYVAI NEAPTARNAUJAMI

Gyventojai aptarnaujami nuotoliniu būdu, išskyrus atvejus, kai atitinkamas funkcijas būtina atlikti darbo vietoje, užtikrinant valstybės lygio ekstremaliosios situacijos operacijų vadovo nustatytas asmenų srautų valdymo, saugaus atstumo laikymosi, būtinos visuomenės sveikatos saugos, higienos, asmenų aprūpinimo būtinosiomis asmeninėmis apsaugos priemonėmis sąlygas.

Bendro pobūdžio informaciją galite sužinoti paskambinę bendruoju numeriu Lietuvoje (8 5) 232 2222, iš užsienio skambinkite +370 5 232 2222 ir/ar rašykite el. paštu info@vlk.lt.

Vykstant į ES šalį narę, Jums nebūtina kreiptis į ligonių kasą dėl Europos sveikatos draudimo kortelės išdavimo, svetainėje https://e.vlk.lt galite savarankiškai susiformuoti sau ir savo nepilnamečiams šeimos nariams Sertifikatą, laikinai pakeičiantį Europos sveikatos draudimo kortelę.

Rinkitės kitas elektronines paslaugas:

Daugiau apie ligonių kasų paslaugas internetu – galite rasti čia.

 

Prašymus Kauno teritorinei ligionių kasai galite pateikti:

  • elektroniniu paštu adresu kainf@vlk.lt;
  • per e.pristatymą;
  • atsiųsti paštu;
  • prisijungus prie portalo „Mano Vyriausybė“ svetainėje „Epilietis“ (https://epilietis.lrv.lt).

 

Kauno teritorinės ligonių kasos veiklos zonai priklausančių savivaldybių gyventojų prašome, jeigu manote, kad Jums aktualiais klausimais būtina atvykti į Gyventojų aptarnavimo skyrių, visų pirma susisiekti su mūsų darbuotojomis žemiau nurodytais kontaktais

KAUNO MIESTO IR RAJONO SAVIVALDYBIŲ GYVENTOJAI

Telefonais Nr. (8 37) 200 602 ir/ar elektroniniu paštu Rasa.Valinskaite-Barsceviciene@vlk.lt 

MARIJAMPOLĖS SAV. GYVENTOJAI

Telefonais Nr. (8 343) 68 669,  (8 343) 68 670 ir/ar elektroniniu paštu Dalia.Vaiciuniene@vlk.lt 

RASEINIŲ R. SAV. GYVENTOJAI

Telefonu Nr. (8 428) 57 863 ir/ar elektroniniu paštu Dzineta.Bystautiene@vlk.lt

KAIŠIADORIŲ R. SAV. GYVENTOJAI

Telefonu Nr. (8 346) 51 277 ir/ar elektroniniu paštu Aldona.Mitkuviene@vlk.lt

JONAVOS R. SAV. GYVENTOJAI

Telefonu Nr. (8 349) 54 547 ir/ar elektroniniu paštu Jurate.Vilkeliene@vlk.lt

ŠAKIŲ R. SAV. GYVENTOJAI

Telefonu Nr. (8 345) 60 005 ir/ar elektroniniu paštu Vanda.Liubiniene@vlk.lt

KĖDAINIŲ R. SAV. GYVENTOJAI

Telefonu Nr. (8 347) 57 507 ir/ar elektroniniu paštu Vijoleta.Gabriuniene@vlk.lt

VILKAVIŠKIO R. SAV. GYVENTOJAI

Telefonu Nr. (8 342) 51 109 ir/ar rašyti elektroniniu paštu Neringa.Vaitunaitiene@vlk.lt

PRIENŲ R. SAV. GYVENTOJAI

Telefonu Nr. (8 319) 60 197 ir/ar rašyti elektroniniu paštu Vitalija.Martuseviciene@vlk.lt




 

Sveikatos apsaugos ministerija interneto svetainėje skelbia naujienas, rekomendacijas ir kitą aktualią informaciją skirtą visuomenei ir sveikatos priežiūros specialistams dėl koronaviruso. Koronavirusas: prevenciniai veiksmai ir aktuali informacija.

Atnaujinta: 2021.04.06

X
Nauja, vieninga ligonių kasų svetainė

Informuojame, kad pradėjo veikti nauja, vieninga ligonių kasų interneto svetainė ligoniukasa.lrv.lt. Nuo gegužės 1 d. įvedę TLK interneto svetainės adresą, į naująją būsite nukreipiami automatiškai.