Visuomenės nuomonės tyrimas: Kauno krašto gyventojai labiau pasitiki ligonių kasomis

Publikavimo data:2013.05.20

Žymės:

Gegužės 14 d. Kauno teritorinėje ligonių kasoje (TLK) posėdžiavusiai Stebėtojų tarybai pristatyta 2013 m. sudarytų sutarčių su asmens sveikatos priežiūros įstaigomis ir vaistinėmis apžvalga, 2012 m. PSDF biudžeto vykdymo ataskaita bei 2013 m. TLK išlaikymo išlaidų sąmatos ir ligonių kasos pareigybės.

Taip pat UAB „Baltijos tyrimai“ direktoriaus pavaduotojas Romas Mačiūnas pristatė visuomenės nuomonės tyrimo „Visuomenės informuotumas, pasitikėjimas ir pasitenkinimas privalomuoju sveikatos draudimu, ligonių kasomis ir gydymo įstaigomis“ rezultatus. Tyrėjų vertinimu, Lietuvos gyventojų pasitikėjimo rodikliai PSD sistema, ligonių kasomis ir gydymo įstaigomis yra gana aukšti; vertinimų indeksai (vidurkiai) 10 balų skalėje yra atitinkamai 5,9, 5,9 ir 6,4 balo.

 Tyrimo duomenimis, Kauno TLK veiklos zonos (Kauno ir Marijampolės apskričių) gyventojai ligonių kasomis pasitiki labiau nei kitų Lietuvos vietovių gyventojai.   Net 46 proc. respondentų Kauno ir Marijampolės apskrityse  į klausimą „Ar jūs asmeniškai pasitikite ligonių kasomis?“ atsakė teigiamai, dar 25 proc. vertinimas buvo neutralus.

Išsamesnė informacija pateikiama skaidrėse:
VISUOMENĖS INFORMUOTUMAS, PASITIKĖJIMAS IR PASITENKINIMAS PRIVALOMUOJU SVEIKATOS DRAUDIMU, LIGONIŲ KASOMIS IR GYDYMO ĮSTAIGOMIS

Atnaujinta: 2013.05.20

X
GYVENTOJŲ APTARNAVIMO VERTINIMO APKLAUSA

Siekdami pagerinti ligonių kasų teikiamų administracinių paslaugų kokybę, prašome atsakyti į vykdomos apklausos klausimus.
Mums labai svarbi Jūsų nuomonė!