Ligonių kasos laukia pasiūlymų naujai interneto svetainei

Publikavimo data:2020.04.24

Valstybinė ligonių kasa prie Sveikatos apsaugos ministerijos (VLK) pradėjo rengti bendrą VLK ir teritorinių ligonių kasų (TLK) interneto svetainės projektą. Nauja interneto svetainė, sujungsianti šiuo metu atskirai veikiančias net šešias ligonių kasų interneto svetaines, turėtų pradėti veikti 2021 metais portale „Mano Vyriausybė".

Nauja bendra ligonių kasų svetainė portale „Mano Vyriausybė" pradės veikti vadovaujantis Lietuvos Respublikos Vyriausybės 2018 m. gegužės 9 d. nutarimu Nr. 456 (su nutarimu galima plačiau susipažinti čia).

VLK siekia, kad naujoji interneto svetainė būtų ne tik informatyvi, inovatyvi, patogi, bet kartu ir racionali laiko atžvilgiu, sprendžiant svarbius kasdienius bendradarbiavimo klausimus, skirtus pacientams, partneriams bei ligonių kasų specialistams. Todėl VLK kreipiasi į visus, kam aktualu, pasidalinti – ko pasigendama šiuo metu veikiančiose ligonių kasų interneto svetainėse. Taip pat savo partnerių prašo pateikti įvairius naudingus pasiūlymus, padėsiančius sutaupyti komunikavimui su ligonių kasų specialistais skirtą laiką ir kuriuos būtų galima įgyvendinti naujoje interneto svetainėje. Pavyzdžiui, konkrečios aktualios informacijos prenumerata; patogus ir greitas svarbios darbinės informacijos pateikimo, registravimo, apsikeitimo būdas ir pan.

Pasiūlymus iki 2020 m. gegužės 20 d. reikėtų siųsti el. p. rimantas.zagrebajev@vlk.lt  ir viktorija.juodisiene@vlk.lt. Visi gauti pasiūlymai bus išnagrinėti ir, pagal galimybes – pritaikyti minėtoje ligonių kasų interneto svetainėje. VLK iš anksto dėkoja už skirtą laiką ir bendradarbiavimą.

 

Ligonių kasos kviečia:

Skaityti svarbiausias naujienas Facebook: https://goo.gl/ML8SqJ

Pamatyti naujausias nuotraukas ;) Instagram: https://goo.gl/tXvpXr

Žiūrėti išsamius ir linksmus vaizdo įrašus Youtube: https://goo.gl/BPBep2

Sekti išskirtinius infografikus ir ne tik Flickr: https://goo.gl/bGtZg2

 

Rūpimus klausimus galima pateikti info@vlk.lt arba (8 5) 232 2222.

 

 

Atnaujinta: 2020.04.24

X
GYVENTOJŲ APTARNAVIMO VERTINIMO APKLAUSA

Siekdami pagerinti ligonių kasų teikiamų administracinių paslaugų kokybę, prašome atsakyti į vykdomos apklausos klausimus.
Mums labai svarbi Jūsų nuomonė!