Kauno teritorinėje ligonių kasoje – susitikimas su Projekto „Atrask save“ dalyviais

Publikavimo data:2016.11.23

Žymės:

 

Kauno teritorinėje ligonių kasoje įvyko antrasis susitikimas su jaunuoliais, ieškančiais darbo ir besidominčiais karjeros perspektyvomis. Įstaigos atstovai supažindino jaunuosius specialistus su ligonių kasų struktūra, veikla, funkcijomis, įdarbinimo sąlygomis.


Kauno teritorinės ligonių kasos (Kauno TLK) Gyventojų aptarnavimo skyriaus vedėjo pavaduotoja Rasa Valinskaitė -Barščevičienė susitikimo metu perskaitė pranešimą „Ligonių kasa – privalomąjį sveikatos draudimą vykdanti institucija“; paaiškino, kas yra ir kuo kiekvienam svarbus privalomasis sveikatos draudimas. Taip pat pristatė Kauno TLK veiklos zoną, minėjo, kad šioje įstaigoje gali dirbti įvairių profesijų, t.y. verslo administratoriai, ekonomistai, buhalteriai, gydytojai, teisininkai, kompiuterinių technologijų specialistai. Susirinkusieji domėjosi, kokia tvarka mokamos privalomojo sveikatos draudimo įmokos vykdant individualią  veiklą, kada būtina Europos sveikatos draudimo kortelė ir pan.

Po išsamaus pranešimo buvo pristatyti bei išdalinti Valstybinės ligonių kasos prie Sveikatos apsaugos ministerijos parengti informaciniai lankstinukai apie privalomąjį sveikatos draudimą, Europos sveikatos draudimo kortelę, kompensuojamuosius vaistus ir prevencines programas, piešinių konkurso „Mano šeimos gydytojas“ atvirlaiškiai.

Vėliau susitikimo dalyviai buvo pakviesti į  Gyventojų aptarnavimo skyriaus laukimo salę, kur susipažino su piešinių konkurso „Mano šeimos gydytojas“ atvirlaiškių nugalėtojų  paroda, nuolat transliuojamais informaciniais vaizdo klipais bei gyventojų, atvykstančių į ligonių kasą, aptarnavimo sistema. Viena iš dalyvių užpildė prašymą, ir netrukus įsigijo Europos sveikatos draudimo kortelę.

UAB „Inlinen“ kartu su Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmais įgyvendina Lietuvos darbo biržos prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos projektą „Atrask save“.

Jo metu asmenų grupėms  organizuojami  pažintiniai vizitai (mokymai) į įvairias įstaigas ir įmones. Į šį projektą įsijungė Valstybinė ligonių kasa prie Sveikatos apsaugos ministerijos ir teritorinės ligonių kasos.

 


Parengė Veronika Pečkienė
Kauno teritorinės ligonių kasos
vyriausioji specialistė ryšiams su visuomene

 

 

Atrask save 2016 - 4Jaunuoliai, ieškantys darbo, klausosi pranešimo

 

Atrask save 2016 - 5Gyventojų aptarnavimo skyriaus vedėjo pavaduotoja Rasa Valinskaitė-Barščevičienė pranešimo metu

 

Atrask save 2016 - 6Projekto dalyviai supažindinami su gyventojų, atvykusių į ligonių kasą, laukimo sale

 

Fotografavo Veronika Pečkienė

 

Atnaujinta: 2016.11.23