Kauno teritorinėje ligonių kasoje ketvirtą kartą rengiama „Pyragų diena“

Publikavimo data:2018.11.07

 

TV-3 ir SEB bankas vykdomas paramos projektas „Išsipildymo akcija“  švenčia 16-ąjį gimtadienį. Šio projekto dalis „Pyragų diena“ Kauno teritorinėje ligonių kasoje organizuojama jau  ketvirtuosius metus.


„Įšsipildymo akcijos“ idėja gimė Didžiojoje Britanijoje ir Skandinavijos šalyse, kur itin gilios aukojimo  tradicijos. Šis geros valios virusas paplito ir po Lietuvos įstaigas, įmones, mokyklas.

Šia proga lapkričio 6 dieną Kauno teritorinės ligonių kasos (Kauno TLK) darbuotojos iškepė 14 įvairiausio skonio pyragų. Ant rudeniniais lapais, šermukšnių šakelėmis bei  rojaus obuoliukais  papuošto stalo puikavosi pyragai su varške, rikota sūriu, svogūnais, kriaušėmis ir pelėsiniu sūriu, aguonomis ir migdolais, džiovintais vaisiais ir šokoladu.

Gardžiai kvepėjo sūrstelėję pyragėliai su grybais ir šonine, kibinai su mėsa ar varške, ančiuvių ir svogūnų užkandėlės, burokėlių blynai, suktinukai su sūriu, kumpiu bei pica. Originalumu išsiskyrė triušienos ir kiaulienos mėsos tortas.

Pietų pertraukos metu darbuotojai ragavo burnoje tirpstančius skanėstus, gyrė gamintojų išradingumą ir aukojo pinigus.

Kauno TLK „Išsipildymo akcijos“ administruojančiam Labdaros fondui „Vienybė“ pervedė 166 eurus. Finansinė pagalba - gerumo akcija, svarbi ir labai reikalinga itin sunkiomis ir retomis ligomis sergantiems vaikams.

Lietuvoje šios akcijos gyvavimo laikotarpiu paaukota virš 8 mln. eurų. Malonu. kad Kauno teritorinės ligonių kasos darbuotojai nelieka nuošalyje, ir nors nedidele dalimi prisideda prie  kilnios gerumo misijos.

 


Parengė Veronika Pečkienė
Kauno teritorinės ligonių kasos
vyriausioji specialistė ryšiams su visuomene

 

Pyragų diena 2018

Pyragų diena 2018

Pyragų diena 2018

 

Pyragų diena 2018

 

Pyragų diena 2018

 

Kauno TLK nuotraukos

 

 

Atnaujinta: 2018.11.07

X
GYVENTOJŲ APTARNAVIMO VERTINIMO APKLAUSA

Siekdami pagerinti ligonių kasų teikiamų administracinių paslaugų kokybę, prašome atsakyti į vykdomos apklausos klausimus.
Mums labai svarbi Jūsų nuomonė!