Kauno teritorinė ligonių kasa „Išsipildymo akcijai - 2017“ paaukojo 241 eurą

Publikavimo data:2017.11.07

Žymės: ,

 

TV-3 ir SEB bankas šiemet organizuoja paramos projektą „Išsipildymo akcija“ jau 15 — ąjį kartą. Išsipildymo akcijos graži iniciatyva - „Pyragų diena“ trečius metus vyko ir Kauno teritorinėje ligonių kasoje.

 

Šia proga lapkričio 6 dieną Kauno teritorinės ligonių kasos (Kauno TLK) darbuotojos iškepė 16 įvairaus skonio gardžių pyragų. Ant rudeniniais lapais ir kaštonais papuošto stalo puikavosi kepiniai su varške, morkomis, obuoliais, maskarponės sūriu, saulėgrąžomis, migdolais. Taip pat sūrstelėję pyragai su varške ir šonine, suktinukai su sūriu, kumpiu ir pomidorais, originalūs burokėlių blynai, šernienos skanėstai ir net gruziniškas chačapuri.

Pietų pertraukos metu darbuotojai ragavo burnoje tirpstančius pyragus, gyrė jų skonį, autorių išradingumą, ir dosniai aukojo pinigus.

Kauno TLK „Išsipildymo akcijos“ administruojančiam Labdaros fondui „Vienybė“ pervedė 241 eurą. Šiemet akcijos organizatoriai žada suteikti finansinę pagalbą sunkiai sergančių vaikų sveikatinimui, kurių gydymui ar slaugymui reikalinga speciali pagalba.

Per šios akcijos gyvavimo laikotarpį nuo 2003 metų  geros valios žmonės paaukojo daugiau nei 8 mln. eurų. Džiaugiamės, kad ir mes, Kauno teritorinės ligonių kasos darbuotojai, neliekame abejingi ir prisidedame prie šios kilnios gerumo misijos.

 


Parengė Veronika Pečkienė
Kauno teritorinės ligonių kasos
vyriausioji specialistė ryšiams su visuomene

 

„Pyragų diena-2017“ fragmentai

Pyragų diena 2017

 

Pyragų diena 2017

 

Pyragų diena 2017

 

Pyragų diena 2017

 

Pyragų diena 2017

 

Pyragų diena 2017

 

Pyragų diena 2017 Kauno TLK nuotraukos

 

 

Atnaujinta: 2017.11.08