Kauno teritorinė ligonių kasa dalyvavo renginyje „Europos diena“

Publikavimo data:2018.05.17

Žymės:

 

Gegužės 9-ąją kauniečiai ir miesto svečiai Nepriklausomybės aikštėje šalia Soboro šventė Europos dieną. Kauno Vinco Kudirkos viešosios bibliotekos ir Kauno Europe Direct informacijos centro organizuotame renginyje dalyvavo ir Kauno teritorinė ligonių kasa.


Apsilankiusieji šventėje  galėjo pasitikrinti savo žinias apie Europos šalis, miestus dalyvaudami kūrybinėse dirbtuvėse, mini orientavimosi varžybose, pramogose. Žaidimai, informacijos mugė, muzikantų pasirodymai penktadienio popietę tęsėsi nuo 16 iki 19 val.

Informacijos mugėje dalyvavusi Kauno teritorinė ligonių kasa apsilankiusiems  pristatė Valstybinės ligonių kasos informacinius lankstinukus „Ar žinote, ką garantuoja Europos sveikatos draudimo kortelė?“. Buvo žinančių ir turinčių Europos sveikatos draudimo kortelę (ESDK), tačiau ir tokių, kurie apie ją teiravosi pirmą kartą, žadėjo artimiausiu laiku atvykti kortelės į ligonių kasą.

Renginio metu Kauno teritorinės ligonių kasos atstovė išdalino apie 300 lankstinukų apie ESDK.

„Artėjant vasarai, daugėja keliaujančių, vykstančių į įvairias Europos šalis, todėl ypač svarbu su savimi turėti Europos sveikatos draudimo kortelę. Ji tampa ypač reikalinga atsitikus nelaimei, ar staiga susirgus, nes būtinoji medicininė pagalba suteikiama nemokamai“ – mintimis apie ESDK dalinosi Kauno Direct informacijos centro vadovė Diana Lukoševičiūtė - Burneikienė.

Informacijos mugėje taip pat dalyvavo Vytauto Didžiojo universiteto Menų fakultetas, Europe Direct Kaunas Lithuania, Kauno V. Kudirkos viešoji biblioteka, EURES Lietuva ir kt. 

Visiems šventės partneriams iškilmingai buvo įteiktos organizatorių padėkos už dalyvavimą Europos dienos šventėje.

 

Europos dienos 2018

Informacijos mugėje kartu su EURES LIETUVA vadove Goda Maciulevičiene ir savanorėmis

 

Europos dienos 2018

Jaunimas domisi Europos šalių naujienoms

 

Europos dienos 2018

Renginio dalyvė džiaugiasi sužinojusi apie Europos sveikatos draudimo kortelę

 

 

Daugiau informacijos keliaujantiems apie Europos sveikatos draudimo kortelę.

 


Parengė Veronika Pečkienė
Kauno teritorinės ligonių kasos
vyriausioji specialistė ryšiams su visuomene

 

Atnaujinta: 2018.05.17

X
GYVENTOJŲ APTARNAVIMO VERTINIMO APKLAUSA

Siekdami pagerinti ligonių kasų teikiamų administracinių paslaugų kokybę, prašome atsakyti į vykdomos apklausos klausimus.
Mums labai svarbi Jūsų nuomonė!